Strona główna
Młoty
Wiertarki udarowe
Wiertarki/wkrętarki
Wiercenie i cięcie przy użyciu narzędzi diamentowych
Elektronarzędzia akumlatorowe
Obróbka metali
Obróbka drewna
Akcesoria
VarioBox
O firmie
Kontakt
Mapa Serwisu

www.machonko.poznan.pl
 
tel/fax 0048 61 847 33 72, tel. 0048 61 841 77 95, (0601) 924278, (0601) 421070, e-mail: biuro@machonko.poznan.pl
Ponad 100 lat tradycji

Przed ponad stu laty firma AEG po raz pierwszy skonstruowała i wprowadziła do sprzedaży elektronarzędzia, które znalazły zastosowanie w przemyśle oraz wśród rzemieślników. Pierwsze wiertarki skonstruowane w roku 1887 były żeliwne, a przez to ciężkie i nie nadające się do transportu. Jednakże przez następne lata nastąpił szybki rozwój lekkich, ergonomicznie zaprojektowanych przenośnych elektronarzędzi. W 1908 roku pojawiły się pierwsze wiertarki udarowe, a wkrótce potem na rynku pojawiły się pierwsze szlifierki, polerki, nozyce wibracyjne i wyrzynarki. Dzięki wprowadzeniu licznych praktycznych, wygodnych dla użytkownika innowacji i innych zastosowań firma AEG stworzyła nowe standardy w zakresie jakości i wydajności. Najważniejszymi tego typu rozwiązaniami są: wielofunkcyjny uchwyt narzędziowy, system antywibracyjny AVS i systemy FIXTEC.

Pionier innowacji

Stawiasz duże wymagania wobec swoich elektronarzędzi i jednocześnie oczekujesz doskonałych wyników. Na pewno zainteresuje Cię cały asortyment elektronarzędzi AEG. Oferta AEG stanowi kompletny zestaw elektronarzędzi o najwyższej jakości. Wszystkie elektronarzędzia skonstruowano i wykonano uwzględniając najnowsze badania i technologie, biorąc pod uwagę wiele cennych wskazówek bezpośrednio od użytkowników. Nasze elektronarzędzia są wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne. Charakteryzują się długą żywotnością, dużą wydajnościa i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Elektronarzędzia AEG zostały skonstruowane z myślą o użytkowniku. Mają optymalnie zaprojektowane i ustawione przełączniki i uchwyty. Zwarta budowa, niewielki ciężar oraz cichy silnik zapewniają komfort pracy. Elektronarzędzia AEG charakteryzuje wiele nowatorskich rozwiązań. Opatentowany system FIXTEC gwarantuje błyskawiczną wymianę narzędzi. Opatentowany system antywibracyjny AVS ogranicza drgania nawet o 50%. System QUICKSTOP zatrzymuje silnik w ułamku sekundy.

Elektronarzędzia AEG gwarantują osiągnięcie sukcesu z prawdziwą przyjemnością. Przekonaj się sam. AEG to optymalne elektronarzędzie do każdej pracy, a także wszechstronny, starannie dopasowany zestaw elementów wyposażenia dodatkowego.

fixtec

Nasz opatentowany i unikalny system wymiany elementów wyposażenia dodatkowego bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Niezwykle prosty i całkowicie bezpieczny.

avs

System antywibracyjny (AVS):

Odczują to nadgarstki, ramiona i barki. System antywibracyjny ogranicza drgania powstające przy kuciu, wierceniu i dłutowaniu nawet do 50%.

baterie

Montaż baterii akumulatorowych zarówno z przodu jak i z tyłu, to unikalny sposób mocowania baterii akum., zwiększa możliwość wyważenia i poprawia dostęp do niektórych zastosowań.

przekladnie

Przekładnie planetarne przystosowane do dużej wartości momentu obrotowego. Pozwalają na wiercenie otworów o dużych średnicach przy pomocy niewielkich narzędzi.

sprzeglo

Sprzęgło bezpieczeństwa chroni zarówno operatora jak i samo urządzenie w sytuacjach, gdy koronka wiertnicza zostanie zablokowana.

płaszcz

Całkowicie izolowane (płaszcz z tworzywa sztucznego) obudowy wykonane ze stopu magnezowo-aluminiowego gwarantują niezwykłą lekkość i niezależnie od tego wytrzymałość.

2005-02-24 14:37:21, root  [ szczegóły ]